MiniMelts tai kitokie ledai!

Žaibiškai užšaldytų ledų (šaldymui naudojama ypač žema temperatūra) koncepcija yra puikus būdas užrakinti ledų skonį tikrai unikaliu būdu. Kuo greičiau produktas yra užšaldytas, tuo geriau atsiskleidžia jo skonis. Naudojant skystą azotą MiniMelts ledai yra užšaldyti per sekundę.

Kitas išskirtinis Minimelts ledų bruožas, kad šaldant šiuos ledus nėra sąlyčio su oru. O ledai yra išskirtinės formos, tai maži rutuliukai tirpstantys Jūsų burnoje ir kuriantys nepaprasto skonio harmoniją.

Minimelts ledų kokybė

Išskirtinį ledų skonį lemia naudojamų ingredientų kokybė. Minimelts ledai yra sukurti naudojant aukščiausios kokybės produktus, kurie užtikrina premijum ledų standartą. Pajuskite skirtumą! Minimelts ledai valdo pasaulį pasiūlydami ypatingus ir unikalius skonius. MiniMelts ledai yra saugomi ir patiekiami itin žemoje temperatūroje -40 laipsnių, tai sukuria išskirtinį šaltumo pojūtį, unikalų skonį, o ledai tirpsta burnoje. Specialiai pritaikyta įranga išlaiko itin žemą temperatūrą. Minimelts ledai yra naujas ir skanus produktas, kurio Jūs be abejonės turite paragauti.

Užsisakyti dabar

Minimelts pasaulyje ir Lietuvoje

Mini Melts veiklą reglamentuoja išduoti patentai prekės ženklui ir produktui Mini Melts. JAV kompanija Mini Melts kriogeniniu gamybos būdu ledus gamina jau nuo 1996 metų. Šie ledai yra atstovaujami daugiau kaip 30 pasaulio valstybių. Dešimtys milijonų Mini Melts klientų tiesiog sveikina mūsų sukurtą revoliuciją pasaulinėje ledų rinkoje. Šį pasaulinį hitą dabar galima rasti ir Lietuvoje!