Prekių pristatymas

Prekės Klaipėdoje ir Klaipėdos raj. pristatomos  per 1-2 darbo dienas jeigu prekė yra mūsų sandėlyje, nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos.

Nemokamai prekes galima atsiimti UAB „Minimelts LT“ ledainėje H. Manto g. 81, Klaipėda arba Taikos per. 141, Klaipėda. Jūs būsite informuoti telefonu/ sms pranešimu/ el.paštu, kai jūsų užsakymas bus paruoštas.

Jei jūsų užsakymas viršija 90,00 Eur, prekes pristatome nemokamai,

Jei jūsų užsakymo suma yra iki 90,00 Eur, taikomas 10,00  Eur pristatymo mokestis Klaipėdos mieste ir 20 Eur pristatymo mokestis Klaipėdos rajone.

Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai vykdomi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma. Tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl ir siuntą galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.

Už prekes galima atsiskaityti bankiniu pavedimu. Mokėjimų skiltyje turite užpildyti formą su šiais duomenimis:

Gavėjas: UAB „Minimelts LT“

Bankas: AB Swedbank

Banko kodas: 73000

Atsiskaitomoji sąskaita: LT587300010126853769

Mokėjimo paskirtis: Nurodykite užsakymo numerį.